Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sérvem van és nehezen megy a...

Sérvem van és nehezen megy a széklet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
szóval, volt ágyélsérvem, egy éve, az idő alatt nagyon nehezen ment a sz*rás, műtét után helyrejött, könnyen tudtam végezni a dolgom, egészen mostanáig, megint sérvem van, úgyanúgy, és nehezen megy a wc-zés, mit tehetek, hogy könyebben menjen? hashajtó? több folyadék?? az étkezéssel nincs gond, mig rendesen ment a wczés úgyanúgy ettem, mint most. légyszi javasoljatok valamit, nagy zavaró

2018. aug. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra minden nap vegyél be egy evőkanál tökmagolajat, olvass utána, hogy mi mindenre jó. Az emésztésben is segít. Én még csak ma vettem be a második kanállal, szóval nem tudok sok mindent mondani, de a közérzetem jobb lett, mostanában sokat émelyegtem. A székleten is javít, remélem, már régóta küzdök aranyérrel.
2018. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell műttetni még egyszer a sérvet, mert magától nem fog meggyógyulni és idővel egyre rosszabb lesz. Haskötő csak ideiglenes megoldásnak jó, mert mellékhatása, hogy elgyengíti a hasizmot. A hashajtás szintén eseti megoldásra való, mert hozzá lehet szokni és idővel egyre több kell belőle.


Tudom nagyon visszaveti az embert a műtéttől az, hogy az első sikertelen volt. Azért fel a fejjel! Keress egy másik kórházat, vagy orvost!

2018. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lágyéksérvek bármikor kiújulhatnak,ha az orvos utasitása nincs betartva .Nagyon ritkán újul ki,ha háló beültetést alkalmaznak . Már kevés az az kórház,ahol nem ez van .

Kórházba ezek után is csak oda mehetsz.ahova területileg tartozol. A sebészt megválaszthatod.

Ha kialult újból,sürgősen műtetni kell,mert nagy baj is származhat belőle .

2018. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engemet Miskolcon műtöttek lágyéki porckorongsérvre 8 hete. Ott senkinek nem mondták hogy hálósan csinálták. Ha jó a háló miért nem azzal műtenek??? a francba...
2018. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!