Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt hasonló problém...

Valakinek volt hasonló problémálya?

Figyelt kérdés

Már egy pár napja van valami fehér folt a hüvelynyílásomnál, ami eleinte még nem zavart, később csak viszketett viszont mostanra már nagyon fáj és érzékeny. Mi lehet ez? Hüvelygomba? Vagy valami más?

Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy antibiotikumot szedtem 4 napja, ma vettem be az utolsó darabot és kb azóta van ez a problémám.

Mielőtt itt mindenki elkezd oltogatni, hogy “ezt nem ide kéne” meg hogy “miért nem mész el orvoshoz” elmondanám, hogy nem vagyok otthon, sőőt! még Magyarországon sem vagyok csak pénteken leszek mert nyaralni vagyok.

De hogyha nem múlik el amint hazaértem az első dolgom az orvos lesz.

Esetleg valaki, akinek volt hasonló problémája, tudna segíteni? Nagyon kellemetlen és nagyon zavar.


2018. aug. 6. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat, helytelenül írtam, nem is tudom miért! :D

*problémája

2018. aug. 6. 11:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Bartholin mirigy?
2018. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!