Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 13 éves fiam orra kb egy...

A 13 éves fiam orra kb egy hónapban kétszer vérzik de csak a jobb orrából folyik a vér. multok meleg volt este ment aludni és elkezdett folyni az orra vére. vigyem orvoshoz? mik lehet az oka?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vidd orvoshoz. Különben ebben a melegben nekem is az egyik orrlyukam elered, kb naponta 2x. Voltam vele orvosnál, írt fel rá "nasivin" nevű krémet ( 300.- ft). Egy darabig jó, de aztán megint előjön. Tudod, az én koromban már nem sokat számít. De 13 évesen még bármi is lehet...csak nem az öregség.
2018. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mi lehet legrosszab esetben?

komoly dolog nagyon?

2018. aug. 11. 15:47
 3/4 A kérdező kommentje:
egy dolgot elgelejtettem mondani kapargatta az orrát és valami hártyaszerü izé jött ki ja és ideges tipus lehet nagy a vérnyomása
2018. aug. 11. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kapargatta, akkor előfordulhat, hogy azért. Ha folyamatosan kapargatja, akkor azért... a magas vérnyomás csak dob rajta, hogy jobban vérzik és többet. Lehet, hogy kauterizálják majd az orrát belülről (kiégetik az apró kisebb ereket), hogy ne legyen ezzel baja. De lehet más oka is (sőt, nagyon sok oka lehet...), szóval igen, vidd el orvoshoz, majd ő továbbutalja ide-oda (fül- orr- gégészetre például...).
2018. aug. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!