Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon izzadok a fenekemnél,...

Mentos kérdése:

Nagyon izzadok a fenekemnél, mit tegyek ellene hogy ne?

Figyelt kérdés
Most 17 éves vagyok, de már 12 éves korom óta nagyon megizzadok a fenekemnél, ha fizikai munkát végzem vagy csak meleg van, egyszerűen ott jön ki többnyire, mit ajánlotok ? Hiába cserélgetem az alsúnadrágaimat meg a nadrágaim anyagát ha szellős ha nem akkor is.

2014. júl. 21. 18:54
 1/4 anonim válasza:
Ez eleg szerencsétlen. Próbáld bedezodorozni. ; )
2014. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hintőporozd be. A legjobb babáknak valót használni.
2014. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az izzadás nem más,mint a tested hőszabályozása .Az izzadsággal nagyon sok méreg anyag is távozik a szervezetből,nem véletlen hogy nem kellemes a szaga .

Az persze nem szerencsés ,hogy pont a tested ezen része izzad nagyon.Jó magam is így vagyok vele .Orvosom azt javasolta öltözzek nagyon lazán,mindig az évszaknak megfelelően .Mellette hintőport is használok,hisz sebesre járnám a combjaim,ragadna a zacsim a testemhez .

Próbálkozz te is ilyen módon,a fél siker is siker már .

2014. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hintőpor sem használt, a szellős ruha meg nem megoldható, mivel kötelező kék hosszú farmernadrág a viselet. :@
2014. júl. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!