Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismeretlen eredetű, hólyagos...

Ismeretlen eredetű, hólyagos csípések?

Figyelt kérdés

Kolléga megkért, hogy a derekán lévő csípést ragasszam le neki. Azt hittem méh vagy ilyesmi, mielőtt megnéztem volna. Képet nem csináltam, de hátha el tudgom magyarázni :a derekán volt 2, egymás mellett, illetve egy a melle alatt/a melle oldalán. Hólyagos felszínű, nem egy nagy hólyag, inkább több kicsi. De mind kissé gennyes/nedvedző. Kettő közepén kis fekete pont is volt. Azt mondta, hogy 2napja vannak meg, így kelt fel. Akkor fájtak is.

Lekezeltem neki fertőtlenítővel, meg leragasztottam, mert a ruha irritálta. De komolyan, én frászban lennék ezerrel... Szerintetek mi lehetett? Pók?



2018. aug. 13. 16:28
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi van pont mostanában. Én ezüst kolloid szivacsot tettem rá és minden "dzsuvát" kiszívott belőle de csak arra tettem ami levedzett és még betadint(erős fertőtlenítő) és még antibiotikumos krémmel kenem 1 nap 3 szor, először a betadin majd mikor megszáradt akkor kell a krém. Szerintem ez pókcsípés.
2018. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mi is betadinnal kentük be. Plusz arra gondoltam, holnap beviszek neki propolisz tinktúrát, ami baktériumölő és fertőtlenítő is.
2018. aug. 13. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is igy járt ő megtalálta a pókot is mivel arcon vágta magát ő antibiót is kapott!
2018. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Feldagadt a nyaka is róla.

2018. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, na ilyesmi volt a kollégának is! Mondtam neki, hogy pók lehetett, illetve mit ajánlanak rá. Mondta, nem ez az első alkalom... Te jó ég, felkutatnám az tuti és mindent lefújnék irtóval. Pedig a sarokban lévő, erkélyen lakó pókokat nem bánom, de gondolom ez nem az a fajta
2018. aug. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!