Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy gáz ha valaki...

Az nagyon nagy gáz ha valaki véreset pisil?

Figyelt kérdés

Mentem vécére és fel se tűnt, szal nem csípett vagy valami. Csak amikor láttam hogy a sárga helyett egy kis narancsos árnyalata van a pisimnek, akkor kicsit megijedtem. Amikor aztán másodjára mentem pisilni akkor meg rohadtul beparáztam mert nagyon durván, szinte már csak vörös. Ez mitől van? Nem szexeltem senkivel.


18/F


2010. jún. 20. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Felfázni nem fázhattál fel?
2010. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NAGYON NAGYON NAGYON gáz
2010. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

felfáztál...menj dokihoz.

jó rá még a sok folyadék és a tőzegáfonya kapszula

2010. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen gyulladás van a szervezetedben,vagy fel lehetsz fázva.Nekem is volt 1x ilyen, majd bele haltam a pisilésbe úgy fájt.Szóval doki,pisivizsgálat,gyógyszer.
2010. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Így van, dokihoz de minél hamarabb! Vér a vizeletben nem jelent jót.
2010. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Húgyúti gyulladás miatt vér került a pisibe, ez a legvalószínűbb. Az meg biztos, hogy erős antibiotikum nélkül vagy meg se gyógyulsz, vagy csak nagyon sokára.

Dönts kedvedre.

Én dokihoz mennék, laborvizsgálatra, patikába, stb.

2010. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
valami vese bajod van,vagy vesekő vagy vesehomok vagy hasonlo..nekem is volt már ilyen,szval irány a doki
2010. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sűrgőssen menj urológushoz!ez eléggé ijesztő,én is valami vesekő problémáról hallottam:Sde ne legyen igazam:(
2010. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :( ez faxa
2010. jún. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!