Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ritka manapság az...

Tényleg ritka manapság az olyan ember, aki egyáltalán nem iszik és nem dohányzik?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszok nem dohányzok

Jelen vagyok

2018. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Én azt sajnálom, hogy a nők jelentős része bagózik és így esélytelen velük bármi is.



Egy nem ivó* nem dohányzó pasi.



*nem ivó, azaz alkesz nem vagyok, de ünneoekkor vagy társaságban pár korty vagy sör belefér, de mindig tudom hol a határ

2018. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Tényleg nagyon sok no dohányzik

Fiatalok

2018. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszom és nem dohányzom.

23/L

2018. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szomorú hogy már a 15 évesek is isznak. Gimis vagyok, van néhány olyan az iskolában aki ennyi idős és kb minden hétvégéjén csinálja. A dohányzást mindenképpen minden formában elítélem. Káros, arra aki dohányzik,aki ezt a füstöt kell hogy szívja mert a dohányos nem tud elvonulni és más környezetében gyűjt rá és a környezetre is.

Az ivás sem egy jó dolog, persze ha néha ünnepekkor iszik valaki egy pohár pezsgőt vagy egy-két doboz sort az tejesen oké. Na de hogy valaki nem tudja hol a határ és az egész éjszakából semmire sem emlékszik+mindent összehány az már több a soknál. Egyszerűen nem tudom ezeket az embereket megérteni. A nők pedig dohányoznak az felháborító hogy utána szegény gyereke beteg lesz vagy meg sem születik☹️😪

Én egyatalan nem dohányzom és nem iszom. A dohányt soha,már csak azért sem mert nem akarok rákos lenni meg sportolok és tuti nem lenne jó hatással. Arról nem is beszélve,hogy utálom a szagát. Inni sem akarok,bár lehet majd egyszer egy koccintásra megkóstolok valamit de egyelőre nem.

17/L

2018. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Időnként nagy kedvem volna a pofájukba beletolni a bűzrudaikat, ahogy ott eregetik a büdös füstjüket mindenkire.
2018. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nem iszik mit takar? Olyan embert, aki életében 1 korty sört sem ivott, nem fogsz találni. De olyat, aki évi 3-4 alkalomnál többször nem iszik, és akkor is csak jelentéktelen mennyiséget, már igen. Pl. én is ebbe a kategóriába tartozom.
2019. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!