Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon ritka az olyan ember ezen az oldalon, aki normálisan is tud válaszolni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdésnél látom, hogy a legtöbb válasz teljesen értelmetlen, nem a kérdéshez kapcsolódik, vagy egyszerűen csak a kérdezőt szidalmazza. Értem én, hogy sok a kamu kérdés, és most nem is ezekről van szó. Hanem a teljesen normális, valós problémákat megjelenítőkről. Ezekre miért nem lehet rendesen válaszolni? Miért jó, hogy egyáltalán nem a tárgyhoz kapcsolódó válaszok sokasága jelenik meg? A legnagyobb gond ezzel is csak az, hogy valódi választ nem kap a kérdező, aki abban bízik, hogy valaki esetleg tudna neki segíteni. Mire is jó ez valójában? Egy ilyen oldalon, ahol még a válaszadók neve sem derül ki soha, miért nem lehet segíteni a másiknak?

2017. szept. 9. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet
2017. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor aki ír valami értelmetlen választ, miért így tesz? Miért nem segít, ha már úgy is válaszol?
2017. szept. 9. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sokan tényleg csak szórakozni járnak ide, ezért is szoktam bizonyos kérdezőknek írni, hogy írjon privátban, ha azt látom, hogy jót tenne neki, ha kiírhatja magából a gondjait a hülyének nézés terhe nélkül.
2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is szoktam ilyet, de ilyenkor gyakran nem válaszolnak. Gondolom azt hiszik, hogy aki privátban ír, az csak ismerkedni akar, így inkább nem reagálnak semmit.
2017. szept. 9. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem úgy 5-ből 1x írnak, csak hát a beszélgetésnek egy 7-20 üzenetváltás után többnyire vége. A normálisabbja elköszön a végén, a többség csak lelép.
2017. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, jártam már így én is. Sőt, volt aki egyik pillanatról a másikra tűnt el, a beszélgetés közepén.
2017. szept. 9. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Mert buták. Ennyire egyszerű. Leszarnak mindent, csak hagy írják ki magukból a dolgokat.

Az ilyen buta emberek hogy tudnának másokon segíteni? Saját magukon sem tudnak, csak szenvednek, ha ezek tanácsokat adnának akkor még több kárt tennének a kérdezőben mint jót.

2017. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság. Viszont az ilyen ember inkább ne válaszoljon, ha még azt sem hagyja, hogy neki segítsen valaki.
2017. szept. 9. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek szeretik bosszantani a másikat. Engem a Humor Heroldok és a bunkózók eléggé ki tudnak akasztani...
2017. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én például eleve csak olyan kérdés alá írok, amihez értek/tudok értelmeset hozzászólni. Nekem az a célom, hogy segítsek a kérdezőnek. Valószínűleg nem mindig sikerül, de azért próbálkozok.
2017. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!