Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ritka az ilyen ember?

Nagyon ritka az ilyen ember?

Figyelt kérdés

A legtöbb kapcsolatban (barátság/párkapcsolat) mindig van domináns és alárendelt fél.

Nagyon ritka az olyan ember aki egyik sem?

Én egy ilyet ismerek, és nagyon kedvelem őt. Nem hagyja hogy körülrajongják, mindenkinek kikéri a véleményét, egyenlő flként tekint mindenkire, de nem engedi hogy irányítsák.

Ritka az ilyen?

Ti dominánsak,vagy alárendeltek vagytok?


2018. aug. 2. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Domináns. Van véleményem a dolgokról, egy sajátos világképem, ugyanakkor szeretek mástól véleményt kérni, más szemlélet. Előbb utóbb ha az ember megtanulja befogadni más ember esetleges kritikáját, észrevételét, sokkal könnyebb az élet.
2018. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láthatóan nem domináns. Nem utasítgat minket, nem vár el tőlünk semmit, és mindig egyenlő felek vagyunk.
2018. aug. 2. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem inkább alárendelt vagyok a kapcsolataimban. Habár attól is függ, hogy kivel vagyok, van olyan, aki mellett úgy érzem, én vagyok az irányító szerepben, de ez elég ritka.

Nem hiszem, hogy találkoztam volna olyannal, aki ne lenne vagy alárendelt vagy domináns.

2018. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ritka embernek mondanak és ugyanaz vagyok amit leírtál..

nem is érzem jól magam sem főnökként sem alkalmazottként..

csapatban v egyedül szeretek alkotni..

2018. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyik se vagyok. Sokan alárendeltnek gondolnak, de aztán az első próbálkozásnál helyrerakom az illetőt csúnyán, aztán utána tudja mindenki, hogy nem vagyok alárendelt, viszont domináns se. Szóval én egyik se vagyok.
2018. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is megfigyeltem már, hogy van ilyen.

Én keverék vagyok: tudom hogy kikkel szemben tudok domináns lenni, és kikkel szemben alárendelt. Megj.: soha nem volt még párkapcsolatom, de ha ez munkában működik, akkor egy esetleges párkapcsolatban is ilyen lennék.

2018. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik se. Általában tiszteletben tartják a határaimat, ha mégse, akkor gyorsan le tudom állítani az illetőt. De azt se szeretem, amikor - legyen szó barátságról, párkapcsolatról vagy felettes-beosztott viszonyról - az illető jön utánam, mint egy kis pincsi, és egy gyufaszálat nem tesz arrébb, amíg rá nem bólintok.
2018. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!