Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, ha pörgősebb...

Lehetséges, ha pörgősebb zenét (metált) hallgatok, akkor felgyorsul az emésztésem?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, ha ilyen zenét hallgatok, akkor elég hamar WC-re kell mennem még ha aznap már el is intéztem a nagy dolgomat. Mit gondoltok erről?
2018. aug. 25. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Régóta gyakorizok, de ilyen kérdés még nem volt. Amúgy érdekes a téma. Szerintem ez simán lehetséges, bár nem közvetlenül a zenétől gyorsul az emésztésed, hanem áttételesen. Tehát előbb az idegrendszered pörög fel, az pedig az emésztést is gyorsítja.
2018. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet. De a hangerőtől is.
2018. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a vérnyomásod megy fel ami moatt olyan,mintha izgatott lennél. Ugye te is tapasztaltad,ha izgatott vagy rád jön az érzés, hogy elmennél a budira. Na itt is kb. ez lehet. Az emésztésedre nincs semmilyen hatással.
2018. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!