Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korhazakba melyik az az...

Korhazakba melyik az az osztály ahol nem kell pelenkazni a betegeket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 20:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem meg utána ha van időm szeretném a szakapolot meg megcsinálni addig még eldöntom melyik osztalyon
2018. aug. 28. 00:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy eldöntheted-e...nem valószínű.Meg van határozva,hogy milyen területen hány óraszámot kell letöltened.Nem úgy volt nekem se,hogy bementem a sebészetre,mert az szimpi,és ott voltam 3 évig.Ahová biztos, hogy mész: belgyógyászat,sebészet,neurológia,trauma, ortopédia,sürgi,szülészet,urológia,szemészet,fül-orr-gége,pszichiátria, kardiológia.Nekem kellett menni szakrendelőbe is, idősek otthonába, gyermekotthonba.Nem kellett mennem az onkológiára,hospice-ra,mozgásszervi rehabra.Más-más óraszámmal voltam a gyakszikon,volt ahol keveset(pl szülészet),volt ahol többet(belgy.,sebészet).
2018. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én diplomás ápoló vagyok. Nekünk is mindenhol kellett lennünk. Nagyon jó képzést kaptunk. Jó szívvel ajánlom ezt is neked.
2018. aug. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De úgy értem szak ápoló csak úgy lehet valaki ha már egy évet dolgozott egy bizonyos osztályon azt nézem hogy melyik osztalyon fogok dolgozni amelyik érdekel vagy te hogy érted 8as
2018. aug. 28. 08:38
 15/18 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 8as #12es és am úgy értem hogy én azt olvastam hogy ha el akarok menni szak ápolónak egy osztályon el kell töltenem egy évet hogy olyan szak ápoló lehessek én legalábbis így tudom
2018. aug. 28. 08:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Vannak szakápolói képzések,de előtte meg kell szerezni az ápolói okj-s képesítédt.Utána pl. ha valaki pszichiátriai szakápoló akar lenni,2 évet le kell húznia pszichiátriai osztalyon.Van olyan szakápolói képzés ahol nem kell ennyi gyakorlat.Viszont ennyi idő alatt akkor már érdemes rögtön fősulira menni diplomás ápolónak,a szakápolói képzés nem dob semmit a fizetési kategórián sajnos.
2018. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a diplomazas nekem nem hiszem hogy menne
2018. aug. 28. 09:50
 18/18 A kérdező kommentje:
a kategoriak az apoloknal hogy alnak össze a bertabla kategoriak?
2018. aug. 28. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!