Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap kapom az oltásomat (6....

Holnap kapom az oltásomat (6. osztály) Mennyire fog fájni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én korházba kerültem annyira fájt. Többször műtöttékvabkarom is miatta. Végül amputálni kellet. :'(
2017. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyatalan nem fajt. Mit kell ennyire ragorcsolni? Ha felsz, akkor is megkapod. De amugy csak olyan mintha vmi szunyog megcsipne☺
2017. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*műtötték a karom
2017. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fajt az iskolai oltas. Egyik baratnom, nagyon felt, bemenni sem mert, el akart ajulni, aztan mosolyogva jott ki, hogy ezt el sem hiszi mennyire egyszeru es fajdalommentes volt.
2017. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi extra fájdalom, kár vele foglalkoznod

egy szúrást érzel, mintha pl. gemkapoccsal megböknéd magad

én azt szoktam csinálni amikor vért vesznek vagy oltást adnak, hogy leblokkolom magam, bármi történik én meg nem mozdulok, mire ezt összerakod fejben már vége is a szúrásnak

2017. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem odafigyelni, beszélgess közben valakivel, előbb vége lesz mint észreveszed. Fontos, hogy ne feszítsd azt a karod amibe adják, kevésbé fog így fájni.
2017. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
Ha erre nem válaszol akkor belehalt. Nagyon nagy a valószínüsége
2017. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!