Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Általában egy átlagos osztályo...

Általában egy átlagos osztályon hány nővér van átlagban egy műszakban?

Figyelt kérdés

#betegség #kórház #ápolás #beteg #ápoló #ellátáskórházi kezelés
2018. aug. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam ott négyen. Ketten ezen az oldalon ketten a másikon(sebészet). De volt olyan osztály is ahol csak ketten voltak tehát egyik az egyik oldalon másik a másikon (infekt). Éjszaka meg nem tudom.
2018. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg attól függ milyen osztály. ITO-m max 1-2 beteg/ nővér. Attól függ mekkora osztályrol van szó. 3-4 talán az átlag, de én nagyon régóta nem mozgok sajnos eü körökben, így ez nem biztos, hogy aktuális még.
2018. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4en szoktak lenni és éjszaka 2en. Hétvégén 2en éjjel meg nappal is. Legalábbis ahol én voltam ott idáig mind így volt kivéve a szegedi gyermek és ifjúságpszichiátriát ott lehet hogy többen nem tudom már 4 éve voltam ott 2014ben. Korházba meg rehabilitációs a 4 plussz 2 fő éjjeli és nappali müszakban tuti.
2018. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sebészeten ketten voltak napközben, éjszaka nem tudom, mert csak reggeltől estig voltam bent(egynapos sebészet).

Viszonylag kicsi kórházról van szó, Kb.olyan 6 kórterem volt az osztályon, de ahogy láttam, nem sok beteg volt, nem tudom, ez befolyásolja-e a nővérek számát.

2018. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reumatológián 4-en voltunk, és 2 éjszaka. Oda még sok is volt a 4 ember. Azért is hagytam ott, mert hülyét kaptam attól, hogy nincs mit csinálni, legtöbbször csak ültünk a nővérszobában. 12/24 műszak.
2018. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!