Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozik a CItoxLab...

Mivel foglalkozik a CItoxLab Szabadságpusztán, Veszprém mellett?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy valamiféle kutatás és fejlesztés.

De mihez kellenek az állatok?


2018. aug. 30. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Szerinted állatok felhasználása nélkül létezett már genetikai, citológiai kutatás-fejlesztés? Mert szerintem nem. Ahhoz, hogy a biológiai, gyógyszer kifejlesztési, genetikai ismereteink továbbfejlesztése minél magasabb szintre tudjon jutni, ahhoz sajnos bizonyos fajta állatok felhasználása elengedhetetlen. Itt azonban ne valamiféle fejlett, okos, érző állatokra gondoljál - értem ez alatt majmok, kutyák, macskák kutatásra való felhasználására - hanem egerek, patkányok, pókok és még lehet, hogy muslicák is a kutatás tárgyául szolgálnak. Talán egy-egy kísérlet igazolásához, bizonyításához használjunk embereket? Hát hogy gondoltad, a kutatás-fejlesztés, annak bizonyítása milyen más módon lenne még lehetséges - és ez igaz azóta, amióta csak létezik ez a fajta módja az emberiség továbbfejlődése, a betegségek leküzdése, a gyógyszerek kifejlesztése érdekében -, mint, hogy bizonyos fajta állatokat használunk eme tevékenységhez?

De mindezen kutatások a Te, és mindannyiunk érdekében történnek. Akkor mi is a baj azzal, hogy mindehhez állatokon történő kipróbálás, tesztelés szükséges?

2018. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem számítottam egy ennyire arrogáns válaszra!

Én csak azt szerettem volna tudni mit csinálnak a cégnél?!

Mert kutatni fejleszteni lehet pl. az állatok szaporodását is, hogy több és egészségesebb utód jöhessenek a világra!

Lehet kutatni a genetikát, az evolúciót......... ehhez mind - mind szükség van állatokra!

Nem vagyok hülye, tudom, hogy sajnálatos módon állatkísérletek voltak, vannak és lesznek!

Ez egy ártalmatlan kérdés volt, mert kíváncsi vagyok!

2018. aug. 30. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak simán kíváncsi vagy, akkor: Google: Citoxlab Veszprém. De akkor nem ide kell kiírni a kérdést, mert a kérdésedet olvasók 95 %-a azt sem tudja, hol van Szabadságpuszta.
2018. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy miért vagy ilyen kekec és arrogáns!

Ez egy szabad ország, szabad kérdéseket feltenni és én tettem fel egyet! Erre az oldalra mindenki azért jön, hogy kérdezzen.....és vagy kap választ vagy nem, de kioktatásra semmi szükség!!

Részemről befejeztem, pécézz ki magadnak valaki mást!!!

Remélem jól telt a napod!

2018. aug. 30. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
állatkísérleteket végeznek beagle kutyákkal...az egész labort porig kellett volna már rombolni rég
2021. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katka20 válasza:
Szerintem is a környék legundorítóbb helye. Mindenki tudja hogy kellenek állatkísérletek, de ők undorító módon bánnak az állatokkal, kínozzák őket, élvezik hogy elpusztítják. Olyanokat is hallottam ott dolgozóktól, hogy feleslegesen ölnek meg több állatot, mert nincs semmi fegyelem és elrontják a vizsgálatokat sokszor és akkor újabb állatokat kell bevonni a kísérletekbe. Nem is értem hogy engedélyezhetik az ilyen cég működését, remélem hamar be fogják zárni.
2022. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!