Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyre több elhagyott autó a...

Egyre több elhagyott autó a 8-as főút mellett?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e aki jár arrafelé, de kb 1.5-2 hete Várpalota és Veszprém között, Veszprémtől ~5 kilométerre ott hagytak az út szélén egy zöld Fiat Puntot. Mára teljesen összetörték, a csomagtartó fel van feszítve. Erre 2 napja látom, hogy nem messze a Fiattól otthagytak egy ezüst színű Audi TT cabriot.


Ki és miért hagyja így az út szélén autóját?

Valamennyire balesetveszélyes is, de basszus teljesen tönkreteszik ezeket az autókat.


Aki szokott arra járni, nem tudja miért vannak ott?



2018. aug. 28. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, mert valakinek nem keleltt, de eladni vagy bontóba vinni meg lsuta volt, vagy nincs valami rendben a kocsi papírjaival, vagy lopott stb, és meg akart tőle szabadulni.
2018. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha valami bajuk van, akkor talán értem, de az Audi még hibásan is relatív sokat ér.

Ha meg lopott miért nem egy rejtett helyre viszik? Így a rendszám alapján már rég megtalálta volna a rendőrség a gazdáját, feltéve ha jelenti hogy ellopták.

2018. aug. 28. 15:19
 3/9 veterán vas ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lopott autó, kifogyott belőle a benzin és otthagyták.
2018. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Es honnan tudod hogy a rendszam nem lopott???
2018. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy nem lopott a rendszám.

Lehet azt is lopták.

De ki az az őrült aki ellop egy 2-300 ezer forintot erő Fiatot, lop hozzá másik autóról rendszámot, majd kirakja hetekre az út mellé várva hogy szétszedjék? Plusz ha az én autómról lopnának le két darab rendszámot valószínű hívnám is a rendőröket, és akkor úgy találnák meg.


Ha kifogy a benzin, akkor 4-5 kilométerre a város szélétől (ahol van is benzinkút) nem lenne nehéz eljutni odáig.

Ha ilyen helyzetbe kerülnék még aznap, de maximum másnap visszamennék egy kanna benzinnel.

Ha műszaki hibás akkor meg szólnék ismerősnek/szerelőnek hogy segítsen már elvontatni, mert még mindig olcsóbb mintha tönkreteszik.

2018. aug. 28. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lopott az autó miért szórakozna pl a benzinnel, arról nem beszélve, hogy lehet fogta elkötötte, amig volt benne ment vele aztán szevasz. Vagy épp simán csak " meg kellett szabadulni " tőle.
2018. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja hogy úgy fogyott ki a benzin, hogy lopták. Akkor félre értettem, azt hittem a tulaj alatt fogyott ki a benzin.


Valahogy olyan életszerűtlen az egész. Valaki lop egy autót, kockáztat hogy lebukik, és azért bukja el az autót, mert kifogyott belőle a benzin. Oké, ez egyszer belefér, de utána egy hétre rá ugyanígy jár valaki az Audival is, 300 méterrel odébb?

Ha meg kell tőle szabadulni tulajként akkor eladhatja, ha meg ellopták akkor nyilván okkal tették. Alkatrészekre szedni vagy egyben hamis papírokkal eladni. De nem azért, hogy egy forgalmas út szélén letegyék.

2018. aug. 28. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig kell ebben logikát keresni, nagyon sok oka lehet hogy miért lopnak el autót. Ott pl az Audi, drágábbakat sokszor úgymond rendelésre lopnak, alkatrésznek... lehet épp kellett aztán mégsem, így otthagyták.
2018. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!