Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egyfolytában...

Mit tegyek ha egyfolytában megy a hasam a elvégeztem a dolgom akkkor rá egy 2percre megint kell mennem wc-re mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kezdődöt máma már nagyon sokszor voltam wc-n és nem jobb nem tudom mért!!

2018. szept. 2. 11:05
 1/5 anonim válasza:
holnap menj orvoshoz
2018. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet,hogy pótold a vízveszteséget.Sajna,azt nem tudjuk,hogy vírus okozza-e,így 1-2 napig nem kellene bevenned széntablettát.
2018. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne igyál sok vizet mert egyből kijön, légy türelmes, enni se egyél, ha úgy érzed minden kijött jöhet a széntablet holnaptól ropi főttkrumpli étcsoki banán de ha holnap is fosol akkor orvos
2018. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bolus adstringens tabletta napi 2x 1, széntabletta napi 3x5. Diólevés tea és erős diéta (száraz háztartási keksz vagy kétszersült, sok fekete tea. Ha láz nem jelentkezik, az jó jel (nem utal salmonella fertőzésre).
2018. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3-as írja jól, meg kell várni míg a régi cucc kihullik, aztán lehet krumpli, rizs, kenyér, keksz, és fokozatosan víz meg az ásványok pótlása. Aztán meg sok C-vitamin.
2018. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!