Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyfolytában lekoptatnak a...

Egyfolytában lekoptatnak a barátaim mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok barátom(3) de mostanában azt veszem észre hogy mindig lekoptatnak az egyik mindig a pasijával van vagy ha nem akkor sose ér rá a másiknak minden mindig messze van a harmadig meg otthon ül és mindig mindenre az a válasza hogy nem ér rá(pl ma is elment pár barátnőjével mozizni de mikor én hívtam akkor nem érek rá a válasz)....Ez már teljesen elkeserít hogy én mennék kimozdulnék de sosincs kivel és akkor hagyom a p*csába és mindig én írok rájuk facen is mert ők nem (hozzáteszem az egyikkel már több mint 10 éve barátnők vagyunk) ...Én alapból nem vagyok az a barátkozós típus a suliban én év elején sokat hiányoztam mindenki összeszokott és engem kirekesztettek a barátnőmmel 1 osztályba jártunk(ő az aki 10 éve ismerem és ő lett jobba a másik két csajjal) . Szülinapomkor se ér rá senki persze én mindig megleptem őket valamivel akkor meg mondják hogy köszi meg te vagy a legjobb barátnőm meg ilyenek de akkor most mi van de tényleg már nem értek semmit :( .......Szerintem már rámuntak de így meg már lassan depressziós leszek a magánytól :( (amúgy nagyon kedves vagyok azokkal akik velem is azok viccesnek tartanak és különcnek ha valaki úgyan így van hogy a barátai le se szar*ák dumálhatunk :) )

17/l



2017. okt. 28. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ajajj rosz helyen kopogtatsz..
2017. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Neked nincsenek barátaid. Szerezz pár igazit!
2017. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de hogyan ha interneten próbálok akkor v csak perverz öreg faszik írnak v idióta trollok senki normális se :(
2017. okt. 28. 18:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Iskolában vannak klubok, szakkörök stb-k, amik érdekelnének téged? Ha van, akkor ott eleve olyanokkal találkozol, akikkel hasonló az érdeklődésetek.
2017. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lépj be facen az érdeklődési körödnek megfelelő csoportokba.

Pl ha szereted a HP-t, akkor lépj be a Harry Potter Hungaryba. Ott sok a jófej ember. Ha mást szeretsz, akkor máshova. Próbalkozz, mert anélkül nem fog menni!

2017. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosízs, én normális vagyok, és perverz öregpasi sem vagyok..... csak egyszerűen azért nem irok rád, mert nem akarom a oanasz áradatot ilvasni, nézegetni, mert ugy is csak az lenne belőle, higy Neked milyen rossz.....
2017. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy lánynak ezzel is meg kell tudnia küzdeni, szűrni kell a sok bolondot a neten. Nekem meg azt az egy személyt kell megtalálnom, aki tényleg barátkozni akar. Csak erről nehezen győzök meg másokat. F
2017. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
suliban nincsenek ilyen foglalkozások ...facen bennevoltam már csoprtban de ott csak az ment hogy likeold a képem meg hasonlók
2017. okt. 28. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor rossz csoportokban voltál benne.
2017. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tudtok ajánlani jó csoportokat :)
2017. okt. 28. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!