Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már nagyon idegesítő,...

Ez már nagyon idegesítő, egyfolytában ezt mondják. (? )

Figyelt kérdés

Osztályból pár fiú kitalált rám egy úgynevezett "gengszter" szót vagy mit és először még vicces volt de már fél éve ezt mondják, hogy "Mivan te gengszter?" meg amikor jó kedvem van és képes vagyok mindenen nevetni akkor meg ilyet szól az egyik "Ne gengszterkedjél!" na most oké először vicces de már nagyon nem az, engem nagyon zavar és ott prodokálják magukat és minden lány fél kézzel elbánna velük, 19 éves fiú tesóval énis:D szóval már nagyon idegeit és órán is odakiabálják.. Mondom magamba "... Naok xD....."

Ti erről a gengszter dumáról mit gondoltok? Biztos lesz negatív válasz de már nem érdekel, írjatok véleményt. Köszi 13/l


2016. márc. 11. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol vele?

A következő arc,aki beszól,szólj vissza neki,ha nem vigyáz,hamarosan egy hullazsákban találhatja magát,vagy a halakkal alszik...:D

Relax,nem kell ezen idegesíteni magad.:)

Minél inkább látják,hogy zavar,annál inkább baxtatni fognak,a gyerekek ilyenek.

2016. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg töle/tölük, hogy tudják-e mit jelent a gengszter szó?
2016. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy 13 éves kislányt gengszternek nevezni?! Egyre rosszabbak a generációk. Biztos vagyok benne, hogy nem tudják, hogy mit jelent a szó. Egy lányt nem lehet gengszternek nevezni. Vagyis oké, lehet az, de úgy értem, hogy egy kislányt nehogy már így hívjunk!!


Ha zavar, akkor mondd meg nekik, ilyen egyszerű. És egyezzetek meg egy olyan becenévben, ami mindannyiótoknak jó. Igazából nem értem, hogy ezt miért nem lehet normálisan megbeszélni. Volt egy osztálytársam, Gerlecz volt a családneve, és én Gerlicének hívtam. Párszor tűrte, meg az elején még ő is mosolygott, de aztán megkért, hogy inkább ne hívjam így, mert neki nem tetszik. És akkor mondtam, hogy jó, bocsi. Ennyi. Ilyen egyszerű.

2016. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék a mai világban gyerek lenni.

Bár felnőtt se.

2016. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!