Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha az első...

Szerintetek gáz ha az első napomon a gimiben elájultam?

Figyelt kérdés
Új városba költöztünk és ma volt az első nap. Rohadt meleg volt, álltunk, semmi levegő, és még izgultam is kicsit. Először ájultam el.

2018. szept. 3. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,megesik az ilyen. Gondolom nem is ettél reggel.
2018. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Dehogy! Pár hónap után nevetni fogtok ezen
2018. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Nem tehetsz róla, a körülmények ismeretében meg pláne érthető.


Ha ez vigasztal, én majdnem a wc-be ragadtam be első nap. :D A fülke ajtaja beragadt, a barátnőmmel ketten alig bírtuk kinyitni (én belülről, ő kívülről próbálta), már ott tartottunk, hogy segítségért kell mennie. Az utolsó próbálkozásra sikerült csak. Szóval vannak érdekes sztorik még, ne aggódj!

2018. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Te hibád, csoda, hogy más nem lett rosszul ilyen körülmények között!

Az ilyesmi sosem szégyellni való!

2018. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam. :)

1-es: Nem ettem, reggel sosem kívánom

2018. szept. 3. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ájultál el, mert nem ettél. Cukor /szénhidrát hiánytól/. Nem gáz, de máskor egyél legalább pár szem kekszet, és igyál is egy bögre teát mézzel, mielőtt elindulsz. Van ebben már tapasztalatom, a lányom is elájult már így. Nem gáz egyébként.
2018. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebbi ácsorgós ünnepségek előtt egyél valamit,igyál valami cukrosat,egy kakaót,vagy ami jól esik.Máskor is megeshet veled,csúnyán be is ütheted a fejed.Amúgy nem gáz,gondolom kellemetlen,hogy ilyenkor mindenki téged néz,de mással is megtörtént már.Sok sikert az új gimihez!
2018. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is tegnap mentem előszőr gimnáziumba, én sem ettem, mert izgultam, és úgy éreztem ha eszek valamit, hányni fogok. Szerencsére sikerült végigállni az ünnepséget. A mi iskolánkban is lettek rosszul gyerekek.
2018. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de legközelebb, ha úgy érzed rosszul vagy, inkább szólj az osztályfőnöködnek, nem lenne jó, ha elájulnál és rossz helyen ütnéd be a fejed. Remélem a második iskolanapod már jobb volt! :)
2018. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!