Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden esetben kell a szoptatá...

Minden esetben kell a szoptatás bejezéséhez és a további tejképződés megszüntetéséhez pirulás beavatkozás? A szoptatás alatt eldugult tejcsatorna miatt képződő bogok is fel tudnak oldódni semmi külső beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
16 hónapos kisfiú anyukája vagyok, akit juni 1. szoptattam. Utolsó pár hónapban már csak este kapott és mivel problémáim adódtak, úgy döntöttem, hogy befejezem a szoptatást. Juni 1 óta összesen 3szor szoptattam, kb. 4 naponként. Nem igazán tüntek duzzadtnak a melleim, de ellátogattam a nőgyógyászhoz, hogy megellőzzem a mellgyulladást. Ami gyógyszert írt nem bírtam bevenni mert az összes mellékhatását éreztem és nem volt kellemes, hideg vizes borogatót is tettem rájuk, de attól csak a torkam keszült ki és kezdődött egy becsületes influenza.
2010. jún. 21. 23:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!