Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Noknel magas tesztoszteron...

Noknel magas tesztoszteron szint lehet sulyprobelma okozoja?

Figyelt kérdés
Nagyon magas a tesztoszteron szintem, ami sok minden problemat okoz es sulyproblemam is van (mint kiderult, ez mar nagyon regota igy van). Rengeteg mindent kiprobaltam, eletmodom az atlagnal szerintem joval egeszsegesebb, de nem tudok fogyni. Lehet a ketto kozott osszefugges? Nem tudnak meg kezelni hormon gyogyszerekkel, mert szoptatok, utana pedig ujra babat szeretnek (noi hormonjaimmal nincs gond, igy teherbe tudok esni siman)...szeretnem tudni, hogy tehat felesleges is probalkoznom a fogyassal? Masfel eve folyamatosan dietazom (1200 kcal) es semmi eredmenye, pedig meg szoptatok is meg rengeteget mozgok. 85 kg vagyok. Ha 1200 kcalt nem tartom mondjuk, 1 hetig, egybol felugrik 2-3 kilo. Hizni nagyon tudok, de fogyni nem. Van koze ennek a ferfi hormon problemamhoz?
2010. jún. 22. 00:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy vizsgalatom is volt. Annak az eredmenye negativ, igy csak a tesztoszteronnal van gond ugy nez ki.
2010. jún. 22. 01:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag van köze hozzá.Más problémád nincs?Például:szőrösödés,pattanás stb..
2010. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szoros vagyok, amin lezeres szortelenites sem segitett es a hangom is nagyon mely szerintem. :( Pattanasaim sosem voltak, viszont vannak borproblemaim a testemen (pl. a karomon, combomon). Ilyen kis pottyok, bemelyedesek...nem tudom, hogy attol vannak-e ezek is. Voltam ezzel borgyogyasznal 2-szer is, de egyik sem tudott segiteni.
2010. jún. 22. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kérj beutalót endrokrinológiai vizsgálatra!Sürgősen!

2010. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!