Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fogamzásgátló szedésének...

A fogamzásgátló szedésének elkezdése után normális, ha több pattanásom van?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hónapja kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát és azóta nagyon sok pattanásom van az arcomon mindenhol. Már többször voltam kozmetikusnál is,hogy kitisztítsa a bőröm de másnap már új pattanásaim lettek. Az orvos azt mondta, hogy pár hónapig így lesz, és majd utána kezd el kitisztulni, de mindenhol azt írják, hogy nekik rögtön kitisztult a gyógyszertől a bőrük.

2018. szept. 5. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez volt. Nekem fájdalmas, gyulladt pattanásaim lettek, váltottam fél év után, de a második gyógyszertől is ez lett, szóval rendesen megszenvedtem, mire jó lett. A 3. gyógyszertől már nincs semmilyen tünetem (az előző kettő a gyomromat is bántotta), szóval az első pár hónapban bármilyen mellékhatás "normális", persze nagyon zavaró. Ha a 4-5. hónapban sem kezd elmúlni vagy súlyosbodik, mindenképp menj vissza a dokihoz, másik gyógyszer kell. Annyit tudok még, hogy pattanás azért alakul ki, mert túl sok az ösztrogén a fogamzásgátlóban, én harmadiknak olyat kaptam, amiben más hormon is volt, ezért lett jobb.
2018. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. szept. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!