Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett normális...

Fogamzásgátló mellett normális hogy így jön meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Néha iszonyú erősen megvan, 5-6 napig, görcsölgetek is(persze nem olyan erősen mint amikor nem szedtem)és sok tampont/betétet elhasználok. Néha meg mintha szinte meg sem jönne, 2-3 napos, barnázgatok, kevés friss vér és vége is. Amikor gyenge, olyankor általában szombaton(amikor 28.nap van)csak barnázok aztán vasárnap nagynehezen megjön valami minimális mennyiség, szóval nem is teljesen időben jön meg olyankor. Amikor erős, olyankor pontos is.

Ráadásul mensis tüneteim is vannak, pl.kívánom nagyon a nasit, stb.

Lassan 3 évnyi gyoyszgyógyszer szedés mellett ez normális?



2018. szept. 4. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Amiatt fontos mert eddig(kb fél évvel ezelőtt)minden hónapban ugyanolyan volt.

Talán nem használ már rendesen? Ha peteérésem lenne azt honnan tudhatnám?

2018. szept. 4. 11:28
 2/4 anonim válasza:
Szia. Bármikor előfordulhat az ilyen. De javaslom hogy menj el nőgyógyászhoz amilyen gyorsan csak tudsz, és kerüld a tampont hisz azoktól is lehet fertőzésed bár ennek nincs köze a ciklusodhoz. Az orvosod majdt tudni fogja mit kell tenni és hogy mi lehet a probléma.
2018. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Egy 28 napos mű ciklusod van mű vérzéssel. Ha a szünetben jön meg a vérzés, akkor időben vagy. Nem mindig napra pontos.
2018. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én csak a harmadik levél után vagyok, de csalódtam. Az első után pecsételő vérzésem volt. De a második és a harmadik... szörnyű. Erős, darabos, kb mint előtte, ami miatt elkezdtem szedni a tablettát.
2018. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!