Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sulis vagyok. Ha délután...

Sulis vagyok. Ha délután aludnék és éjszaka kelnék?

Figyelt kérdés

Mindig is éjszakai bagoly voltam. Este fele mindig jön egy löket, meg akkor kezdek el gondolkodni mindenen, így nem tudok elaludni csak nagyon későn. Úgy meg másnap hulla vagyok, mert alig alszom. 5:30-kor kelni is kell.

Azt találtam ki, hogy eltolnam egy kicsit. Szóval haza jövök a suliból hulla fáradtan, megkajalok, még csinálok valamit majd olyan 17 óra körül aludnék, olyankor amugy is nagyon gyorsan elalszom. Majd éjszaka 2 körül kelnék fel és akkor tanulnek meg csinálnám azokat a dolgokat amiket alapból délután kéne. A 8 óra alvás is simán meg van. Így ki aludva lennék, frissen és nem fáradtan kéne tanulnom se. Ti mit gondoltok erről az ötletrol?

Lehet valamilyen káros hatása, hogy többet vagyok éjszakában?



2018. szept. 6. 01:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

"én pl sötétben nem tudok már elaludni"


Már. Tehát régebben tudtál. Ebből is látszik, hogy egyszerűen megszokás kérdése: ha akarnád, simán rászoktathatnád magadat.

Egyébként a töksötétet én sem szeretem, de azért az, hogy nappal aludni (amikor hét ágra süt a nap odakint, és ezen a sötétítő függöny se segít, mert gyakorlatilag csak árnyékos a szoba, de nem sötét) vagy éjszaka (amikor csak egy kicsi városi fényt engedsz be a szobába, hogy ha felébredsz az éjszaka közepén, akkor ne legyen abszolút koromsötét, de azért egyértelműen sötétben alszol, nem csak beárnyékolás mellett), egész más.

2018. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!