Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Laktózérzéke...

Mi lehet a bajom? Laktózérzékenységem van, de talán más. Szalmonella, lelki gondok?

Figyelt kérdés

Tegnap barátnőmhöz mentem és nála is aludtam. Laktózérzékenységem van,véletlenül nem vittem tablettát, ellenben így is elfogadtam tőle fagyit, és hát mondanom sem kell, 2x volt hasmenésem este, egyszer meg reggel. Szegény barátnőm bocsánatot is kért, amiért rám erőltette, de nekem is lehetett volna több eszem.


Viszont, a fagyitól sosem voltam ilyen rosszul, nem egyszer ettem tabletta nélkül.


Szóval, arra gyanakszom, hogy a tegnapi 4. napos bolognai spagetti tette be az ajtót. Szalmonellát kaphattam tőle?


Az a helyzet, hogy amióta az eszemet tudom, emésztési zavaraim vannak. Amióta tudom, hogy laktózérzékeny vagyok, egyre rosszabb. Az egyetem miatt meg konkrétan szétstresszelem magam állandóan.


Anyai nagynéném súlyos Chrohn-betegségben szenved, apukám laktózérzékeny és irritábilis bél szindrómája van.


Refluxszal kezeltek már 4 éve, az elmúlt, néha előjön 1-1 napra, de amúgy nagyon sokat fáj a hasam, úgyhogy azt hiszem marad a kivizsgálás és soha semmilyen tejes dolgot nem kéne ennem, se semmit, ami nagyon mű élelmiszer. Tegnap ettünk egy csomó chipset meg ropit. Alapból nem is szeretem, és nem is bírom ezeket.

Amúgy most olyan élethelyzetbe kerültem, hogy már ettől "gyomoridegem" van, és nagyon nem így kellene kezelnem.


Azt hiszem, elég sok minden betett most. A legrémesebb az, hogy belegondoltam a kivizsgálásba és már pusztán ettől az ájulás kerülget. Borzalmas. :(


Össze kéne kapjam magam, mert holnap reggeltől-estig katalógusos óráim lesznek.



2018. szept. 9. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Kálisó, csomósodásgátló, tartósítószer, stb. Káliumszármazékok okozzák a hasi fájdalmakat.

Kerülni kell a nagyüzemileg előállított kajákat. Gyümölcsöket is. Részleteket privátban tudok írni.

2018. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!