Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a MOMO...

D.Dalma123 kérdése:

Mi a véleményetek a MOMO jelenségről?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már róla és eléggé furcsának találom...

2018. szept. 10. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy hogyan lett ennyire népszerű és megosztó és komoly téma.

S azt sem értem, miért féltik a gyerekeket ettől. Csak mert egy mentálisan erősen befolyásolható, nehéz sorsú lány meghalt, egy normális gyerekre, akit rendesen nevelnek s elmondják neki, mire ügyeljen, miért jelentene különösebb veszélyt, hogy a MOMÓt meglovagolják egyes pszichopaták...


Csak nemrég futottam bele, akkor összeolvastam, amit tudtam s azóta sem értem, miért ez a nagy kalamajka körülötte.

2018. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Már kifutott téma, mint minden szenzáció, ez is 1-2 hétig volt érdekes majd elfelejtették. Nincs is több benne, csak egy szokásos évi kis tömeghisztéria a semmi felett, amivel lehet ugratni a hiszékeny gyerekeket, paráztatni a szülőket akik csak addig próbálják nevelni a gyereküket míg valami szélsőséges dolgot felkap a média, előtte és utána már nem (lásd a kék bálnás hisztériát, ott is 90% kamu volt a hírekben).
2018. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mit keres az egészség témakörben?
2018. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 bocs... biztos rossz helyre kattintottam...😂
2018. szept. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!