Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok a telefon-fóbia...

Mit gondoltok a telefon-fóbia nevű jelenségről?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ő biztos nem fog este részegen rám csörögni a mobilján:D
2014. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, rettegek attól, hogy felhívnak és beszélnem kell valakivel. Ha időpontot kell kérnem, azt is inkább emailben és akkor is rühellem, ha utána visszahívnak az időpont egyeztetés miatt. Azt az érzést nem bírom, amikor tudom, hogy a másik fél várja, hogy mondjak valamit, de én nem akarok mondani semmit. Mert ha rokon hív, már az sem érdekel amiről ő beszél, nekem meg nincs semmi új mondanivalóm.
2014. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy ilyen is van, de ha ez azt jelenti, amit a második válaszoló leírt, akkor ilyenem is van.
2014. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hónapokig be se kapcsoltam a telefonomat sokszor. Munka ügyeket is megpróbálom mindig úgy intézni hogy kikerüljem a telefont. barátom kér nekem időpontokat is. Ha felveszem mégis akkor órákig rosszul érzem magam. de szerintem ez mással is összefügg. lefogadom a szociális szorongás vagy az elkerülés is ez a témakör
2014. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 Én pont, hogy úgy merek telefonálni, de akkor is hivatalos ügyben... És csak kicsit becsiccsentve.


Na meg ha én tudom, hogy pl 2 héten belül hívni fognak, akkor azt a 2 hetet 0-24 végigstresszelem...

2022. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!