Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 1 doboz Hell káros a...

Napi 1 doboz Hell káros a szervezetnek?

Figyelt kérdés
Ezen a hétfőn kezdtem el inni napi 1 dobozzal mert suli után már nagyon fáradt vagyok pedig tanulnom is kell még.

2018. szept. 12. 21:26
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
20%
Egyáltalán nem.
2018. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na akkor jól van!

Köszi a választ!

2018. szept. 12. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondanám,hogy annyira káros, de gondolom maximum középiskolás avgy,tehát a szervezeted még fejlődik. A fejlődő szervezetnek meg semmi szüksége napi szinten ennyi cukorra meg koffeinre pluszban. Arról nem is beszélve,hogy nagyon könnyen függővé válik az ember, és lehet néhány hónap vagy egy év múlva az már nem napi 1,hanem napi 3 lesz.

Néha-néha oké,de én napi szinten nagyon nem ajánlom. Sajnos voltam függő,tudom milyen.

2018. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Káros igen, főleg hosszútávon. Én is már 3 éve iszom, amikor elkezdtem inni 85kg voltam, azóta már 130 körül vagyok sajnos...Nekem ez volt eddig a legkomolyabb bajom tőle. Rengeteg benne a cukor, és a szívnek is ártalmas. Nem kéne inni senkinek se...
2018. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem már nem nagyon érdekel az egészségem. Ezért nekem tök mind1 :D
2018. szept. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!