Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 1 doboz Hell energiaital...

Napi 1 doboz Hell energiaital elfogyasztása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Most még nem érzed, de sok évvel később lehet gondban leszel a veséd miatt..Szóval káros hosszabb távon
2017. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem túl jó. Olvasd el a doboz oldalán mennyi szinezék, aroma, ízfokozó és egyéb szintetikus szar van benne.
2017. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon vettem észre, hogy "károsított" volna. Nyilván jót sem tesz. Én már kb 2 hónapja nem ittam semmilyen energiaitalt, mert kezdtem azt érezni, hogy függő lettem, de így se tapasztaltam különösebb változást.


Igazából csak kidobott pénz. Ha serkentő hatást szeretnél elérni, akkor javaslom a jó kávét vagy a ginsenges készítményeket. Ezek is jól felpörgetnek, de legalább egészséges.

2017. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Semmi haszna nincs, inkább káros lehet a sok adalékanyagtól.

Szerintem ez a világ legnagyobb átverése .

" ENERGIA ITAL ".

Az biztos hogy okos ember volt aki ezt a nevet adta neki.

2017. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne átverés, sok cukor, az mind energia. Sok koffein, az mind anyagcsere gyorsító. Energiát ad pár órával kitolni a szervezet határait. Csodára nem képes.

Aki üdítőként issza meg a buli tetőfokához és felborul tőle, ne sorold már a normális fogyasztók közé.

2017. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább ne hellt igyál hanem minőségit.
2022. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!