Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem nézik jó szemmel a...

Miért nem nézik jó szemmel a családtagjaim, hogy az egészségügyben szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

A Mentőknél szeretnék dolgozni, nagyon érdekel, és vonz ez a munka. Sofőrként szeretnék ott dolgozni. Jelenleg is sofőr vagyok, hogy meglegyen a 2 éves igazolt vezetői gyakorlatom, mert ugye ez az egyik feltétel a mentőzéshez. Szeretek vezetni, meg érdekelnek a betegségek, és szeretnék másokon segíteni, ez a 3 dolog ami miett mentőzni szeretnék.

Jó tudom, hogy abból a fizetésből nem lehet megélni, meg a hét minden napján, éjjel, nappal kell dolgozni. De én akkor is ezt szeretném.


Üdv.


2018. szept. 19. 18:24
 1/7 anonim válasza:
52%

Kedves kérdező! Egyik rokonom is rohammentő sofőr szerintem azért aggódnak mert soha nem lehet tudni mikor hívnak be szolgálatba nincs pontos időpont arra hogy meddig tart a munkaidő mert sokszor a legváratlanabb pillanatban kell menni a betegért és korán meghalt menni későn jönni haza szóval csak a szokásos féltésről lehet szó szerintem semmi komoly.

Nyugtasd meg Őket hogy nincs okuk félni.

2018. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
És korán kelni akartam írni helyesen. Csak a telefonom ki javított sajnos. Bocs
2018. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan a megterhelő munkabeosztástól féltenek, a nehézségektől, s valljuk be, meg sem fizetnek érte.


Menj el oda dolgozni, ha ez az álmod, meg fognak nyugodni ők is.

2018. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm:)


Rohammentő, én is azt szeretnék vezetni.

De gonolom ahhoz rengeteg tapasztalat kell...

2018. szept. 19. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

A munka beosztásod nem össze vissza van, oda is fix munka kezdés van, csak a vége lehet, hogy éppen nem akkor lesz amikor papíron.


Mo-n nem tudom hogy van, de No-ban nem fizetnek túlóradíjat ezért ledolgozható a túlóra. A szomszédunk tüzoltó és iszonyat sok szabad ideje van, simán mellette van másik munkája is.


A fizetés azért nem lesz annyira rossz, mert jön az éjszakai pótlék, és az ünnepnapos pótlék. Föleg amíg nincsen gyereked ez egy szuper munka. Mentösre akkor is szükség lesz, ha beüt a gazdasági válság...


Szerintem csak totál tudatlanok a családod, és azt csináljad ami érdekel.

2018. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most 21 éves vagyok. Mire oda jutok addigra 22. Szerintetek ennyi idősen lehet mentőként dolgozni?

Csak azért, mert én még sosem láttam fiatal mentőst.

2018. szept. 19. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg fiatal mentőst láttam, a helyedben nem aggódnék emiatt. ennyi idősen már nem foghatják arra a szüleid, hogy "majd kinövi a gyerek", és van egy olyan gyanúm, hogy akármit is akarnál az élettől, nem fogadnák el, mert nekik az alapvető problémájuk az, hogy felnőtt a gyerek és tudja, mit akar az élettől.
2018. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!