Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felmentés papír nélkül? Hogyan?

Felmentés papír nélkül? Hogyan?

Figyelt kérdés

Pajmirigytúlműködést diagnosztizáltak nálam tavaly, illetve a pulzusom alapból is rettentően magas, ha egy picit rádolgozok futással/tornával, az egekbe szökik mégjobban, szédülök és van, hogy össze is esek, illetve akkor bármi gyógyszert beveszek, nem múlik a fejfájásom. Kaptam egész éves felmentést testnevelésből tavaly pajzsmirigytúlműködés okával, ami elvilegében azóta rendbejött, de a szívemmel nem láttak problémát, pedig Én azzal érzem. Arra is gondoltam, hogy gyenge a fizikumom, mert elszoktam a sportolástól, de nyáron rendszeresen tornáztam itthon, egyszerűen a szívem nem bírja. Azonban mivel elmúlt a túlműködés, nem adtak felmentést, az iskolaorvoshoz fordultam,azonban ő kórházi kérelem nélkül nem adhat. Azt mondta megadja,csak szerezzek valahonnan ambuláns lapot. Ezt hogyan tudnám megoldani, illetve ti milyen további vizsgálatokat javasolnátok, hogy kideríthessük mi a problémám?

16/l



2018. szept. 22. 11:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Jesszusom, nem tudom miért ebbe a topicba tettem a kérdést WTF ezt át tudom szerkeszteni?XD
2018. szept. 22. 11:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Kardiológia szakorvos.

Elmondod a problémát és azt is, hogy a tesi órán is ez van. Ezért nem szeretnél tornázni.

Ő megírja a szakorvosi véleményt.

2018. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!