Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hánytatok már a vizipipától?...

Hánytatok már a vizipipától? XD Illetve minek köszönhető ez?

Figyelt kérdés

Pár hónaja pipázok, és pár napja voltunk pipázni több haverral, és az egyik azt mondta, hogy szívás közben ne döljek hátra, mert összehányom a házat :D Én ezt eddig nem tudtam :O

Akinél voltunk pipázni az is hányt még amikor először pipázott, mert hátradőlt...

Most egy hülye gyerek nem hitte el neki és valóban ő is behányt xD


Minek köszönhető ez a csodálatos reakciója a gyomornak?



Olvastam már ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__784573-..

de itt nem fordult elő ez az eset.


2010. jún. 22. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs: *hónapja
2010. jún. 22. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
igen én is hallottam! mi is szoktunk pipázni és nálunk egyik csaj is mondta h az elsö alkalom után hányt! Xd
2010. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem hánytam, mikor először pipáztam, pedig szerintem hátradőltem. legalábbis a széken hátradőltem a háttámlának, ha úgy értetted, és nem úgy, hogy hanyadtfeküdni. olyan is volt már, hogy egyszerre cigiztem és pipáztam, akkor se volt semmi


bár kérdés, mit tettetek abba a pipába. xd

2010. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak sima dohányt :P


De az a vicces, hogy haveromnak (aki mesélte nekem) is az ő haverja mondta ezt mert ő is behányt.

Úgy volt, hogy régebben haverom haverja ( xD) mondta a haveromnak, hogy nehogy hátradőljön mert összeokádja magát.

Haverom nem hitt neki, mondta hogy neki "vas gyomra" van és biztos nem fog semmi történni. KB. 2 perc múlva kiment a wc-re hányni :D

Most egy újabb tag is ott volt, amikor mesélte ezt nekünk haverom és ő is kipróbálta xD

Az eredmény is hasonló volt xD

2010. jún. 22. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem hátra se kellett dőlnöm... Már kétszer rosszúl lettem tőle.- pedig előtte elég sokat pipáztam már, és mégis. Egyszer nagyon elszdültem, és nagyon elkezdtem izadni, olyan megmagyarázhatatlan érzésem volt, mintha vaamilyn rohamom lenne. Meg 1-szer mikor eőtte már volt azért minden(bor,bacardi,ouzo,tequila,vodka), és utána egyet beleszívtam, nem is kellett több, és már cloztm isa bokrot...XD Vicces volt, bár nekem akkor annyira nem, nagyon kész voltam... Szerintem akkor a legvalószínűbb, hogy hányni lehet tőle, ha előtte iszol is.
2010. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!