Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lettem rosszul a vízipip...

Miért lettem rosszul a vízipipától?

Figyelt kérdés

Alkalmanként szoktam vízipipázni (más formában nem dohányzom), kb kéthavonta egyszer, barátokkal. A mostani alkalom a 6-7. volt, szóval nem idegen tőlem a dolog. eddig soha nem volt tőle semmi bajom. Most viszont, miután elszívtuk, én felálltam az asztaltól, de abban a pillanatban nagyon megszédültem, a gyomrom is mintha felkavarodott volna, émelyegtem, azt hittem el fogok ájulni. Le kellett feküdnöm és csak úgy fél óra múlva lettem jobban.


Mitől lehetett ez? Eddig semmit nem éreztem, pedig most sem csináltam másképp. Ez azt jelenti, hogy többet ne pipázzak?


20/F


2011. jan. 31. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy felálltál leesett a vérnyomásod, ezért szédültél. A vízipipázást más miatt kéne abbahagyni, de ez rajtad múlik.
2011. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!