Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen ki vagyok otletek...

Teljesen ki vagyok otletek mivel dobjam fel a kedvem?

Figyelt kérdés
Na szóval már nyolcadikos korom óta van ez az egész akkor vagdostam magam mert problemaim voltak,utana par evig semmi most meg nagyon mely pontra kerultem szóval meg egettem magam (cigivel) hogy le vezessem a problemaimat (magany ilyesmik). Ugy erzem hogy mindenkinek csak orok masodik vagyok mindenkinek. Semmiben nem talalom a boldogsagot, eletkedvem a béka segge alatt van kb. A baratnom is hanyagol mar 2hete es elegge szarul esik,ugy erzem hogy ki akar kerulni mindig en keresem ot o nem keres engem ma is elegge furcsa volt. Szoval ha meg egetem magam akkor az ugyan olyan mint ha vagdosnam magam? 19/F
2018. máj. 20. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tisteld magad és ne így vezesd le a boldogtalanságot ne a tested fizessen azért mert másoknak nem vagy elég jó.

Szerencsére én az ellentéted vagyok mindenkit tudnék bántani kivéve magamat

2018. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Jelentkezz katonának.
2018. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

először is gratula, hogy van csajod (annak ellenére még ha nem áll jól a dolog), a legtöbb depresszióban élő embernek nincsen


menj el futni egy jót és hajtsd ki magad annyira, hogy azok a mély érzelmek csökkenjenek, erős fizikai megterhelés rengeteget segít abban, hogy az ember mentálisan le vegyen terhet magáról


24f

2018. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le aludni!
2018. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hármas köszi. Négyes most keltem...
2018. máj. 20. 03:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy megégeted vagy vagdosod magad egyáltalán nem fog javítani a közérzeteden, csak hegek maradnak. Találj magadnak valami hobbit, mert szerintem az is baj, hogy sokat agyalsz mindenen. A barátnődnek meg mondd el, hogy zavar, hogy mostanában csak te keresed. Én hiszek abban, hogy a szavaknak nagy ereje van, csak használni kell őket, különben nem lesz változás.
2018. máj. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6/6os neked is koszi a valaszt
2018. máj. 20. 08:30
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy a baratnom alig keres olyan mint ha mindent kényszerbol irna... ha irok neki sokszor van olyan hogy látja utana meg keson ir vissza vagy napok mulva... (sajnos nincs rám ideje azt mondja...) Ha bár lehet hogy sablonos vagy kenyszerbol ir mindent...
2018. máj. 20. 17:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy most már olyan mint ha egyatalan nem keresne...
2018. máj. 20. 17:27
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyaltalan*
2018. máj. 20. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!