Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel varrhatták...

Milyen módszerrel varrhatták össze?

Figyelt kérdés

Ma voltam anyajegy eltávolításon. A hajas fejbőrről szedték le. Nem tudom milyen módszerrel rakták rá a kötést, az nem jöhetett szóba hogy "odaragtapaszozzák"a haj miatt. Gondoltam arra, hogy esetleg belevarrták a bőrömbe, tudom, elég hülyén hangzik, de mást nem igazán tudok elképzelni, mert úgy van, hogy a kötés közepén átmegy pár cérnaszál. Esetleg a sebet összezáró cérnába rakták be a kötést rögzítő cérnát. Nagyon félek hogy valaki poénból megrántja, mert nem tudja mi az, és kiszakad az egész seb. Illetve akinek volt már anyajegy eltávolítása, annak kb. Mikor gyógyult meg? Eléggé fáj jelenleg, és a nyakam sem tudom behajlítani. És a varratszedés mennyire fáj?

Ui.: kilencedikes vagyok.


2018. szept. 28. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, csak a kötésen kilóg a cérna vége, persze, hogy varrták. Egyébként nekem 1 hét után szedték ki, nem fáj amúgy, kicsit olyan csípő érzés, max. 2 perc, semmi extra.

Ha zavar, akkor bemész gyógyszertárba, veszel rá steril kötszert és leragasztod. Bár nekem a nyomókötést leszedték 1 nap múlva, utána még leragasztottam, hogy ne legyen csúnya, ez rajta volt varratszedésig, utána nem volt leragasztva, de jobban gyógyul ha szabadon van. Nekem maga a seb nem volt ronda, mert plasztikai sebész csinálta.

2018. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!