Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki kihajtotta vagy feloldo...

Valaki kihajtotta vagy feloldotta már otthon a kisebb epekövét valamilyen módszerrel, hogy elkerülje a műtétet? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
Van több 1 cm-es és az alatti epekövem.A műtét most nagyon nem jönne jól,ezért minden segítség nagyon jól jönne!Köszönöm!

2017. szept. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Életveszélyes. Nekem magától indult el egy fogyókúra miatt, es elzárta az epeutat. Hasnyalmirigy gyulladast okozott , majdnem meghaltam.

Nem ajanlom . De a facebookon is vannak ilyen csoportok , akik hajtani akarnak es kikerülni a mutetet, gondoltam irok, megosztom a tapasztalatom h segitsek nekik , de meg se hallották, fújták a magukét úgyhogy most is tudom h feleslegesen irtam , de ilyen vagyok majd leszokom

2017. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kihajtani. Egyébként nem nagy műtét ma már.
2017. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál első!Megfontolandó,tudom,hogy valamennyire igazad van.Megkérdezhetem neked kb mekkora volt a kő?Azért ez lényeges szempont.Elvileg a nagyon kicsik nem zárhatják el az epevezetéket.

Illetve linkelnél nekem ilyen facebook csoportot kérlek?Én egyet sem találtam.Hátha valakinek van olyan kipróbált módszere,ami a kis köveket nem is kihajtja,hanem feloldja.Sok egyéb egészségügyi problémám van,azért mérlegelendő nálam a műtét.Viszont a kövektől meg szintén nagyon rosszul vagyok.


Kettes,miből gondolod?Esetleg valami tapasztalat?

2017. szept. 24. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mondod : " tudom h valamenyire igazad van ".

Szerintem innen már semmi értelme h tovább irkaljak.

A Facebook csoportból rég kiléptem , es most nem ugrik be a neve , de ugyanaz a rémálom percenként : hogy lehet elhajtania köveket? Jó ok veszelyes de hogyan lehet mégis .

Belefáradtam es kiléptem.

2017. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem.Viszont azért ezt elárulhatnád,hogy a tiéd mekkora volt.Légyszi.

aAmúgy arra utaltam,hogy van igazság abban,amit írsz,viszont sajnis nekem sok dolgot kell mérlegelni a műtéttel kapcsolatban.

2017. szept. 24. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy centi alatt lehetett ha befért az epevedetékbe , es el is akadt ott.

En a surgössegire mentem akkor es olyan rosszul voltam h nem erdekelt h mekkora nem kerdeztem, mondtak , de nem jegyeztem meg.

Utana élet halál köze kerultem, es megint nem volt fontos a kerdes , túl kesön kaptam segitseget mert kulföldön ért a baj .

2017. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Epekövem volt nincs a csoport neve , eszembe jutott
2017. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!