Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bele ment valami az ujjamba,...

Bele ment valami az ujjamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma este egy nagyon pici fekete "izé" lehet hogy valami tüske volt, bele ment az ujjamba, nem olyan mélyen de kiszedni csak a felét tudtam (nem vérzett). Most egy nagyon nagyon pici darabka még bent van az ujjamba, gondoltam majd kijön magától. Most bepirosodott a seb és körülötte ill. nem a seb hely hanem egy picivel mellette fel van dagadva egy picit az ujjam. Behajlítank be tudom az ujjam és nem is fáj sehol még nyomásra sem. Mi a teendő? Vagy miért dagadhatott be egy picit és pirosodhatott be?

2018. okt. 5. 21:50
 1/4 anonim válasza:

Szia! Valószínűleg gyulladásnak indult, mivel idegen test.

Tudok ajánlani neked egy módszert, még nagyi korából, nekem eddig mindig bevált! :) Kenyér belet áztass langyos tejbe, tedd oda ahol a tövis van, tekerd be folpackkal.Hagyd rajta 1-2 órát (az sem baj ha reggelig rajta van). Ez a kötés `ki fogja szívni' sokkal könnyebb lesz kiszedni! :)

2018. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, nem nagyon értek ilyenekhez, bocsi. De ez mindig így történik egy bent maradott szálkánál, tüskénél? Honnan tudom hogy nem fertőződött el?
2018. okt. 5. 22:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Így is megpróbálhatom kiszedni azt a darabot, vagy hagyjam és inkább? :o
2018. okt. 5. 22:08
 4/4 A kérdező kommentje:
*és inkább várjak hátha kijön
2018. okt. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!