Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letört a lúdtalp betétem...

Letört a lúdtalp betétem "sarka", kidobjam?

Figyelt kérdés

Van lúdtalp betétem, járok masszőrhöz és voltam ortopédián is, azt mondta mindkettő hogy nagyon minimális lúdtalpam van. Viszont már vagy 10-15 éve van betétem, ami egyszer eltörött, kb a sarok alatti része, összeragasztottam, de elég gáz. Kidobjam? vagy használ még valamit?


Egyébként ilyen memóriahabos cipőn gondolkozok, szerintem az nagyon jó lehet.



2018. okt. 9. 12:12
 1/2 Dangel19 válasza:
Jobb lenne újat csináltatni, még ha minimális is a lúdtalp, mert 15 év alatt az egész talp változhatott a terhelés változása miatt!!
2018. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mekkora rész tört le belőle? Felvéve milyen? Biztos emlékszel rá, milyen érzés volt, amikor nem volt letörve belőle, ha nagyon más, akkor kuka. Vagy kérdezd meg ott, ahol csináltattad, hogy meg lehet-e javítani esetleg. Ha egy szimpla szendvics szerkezetű betét volt, akkor vegyél másikat.
2018. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!