Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyermek pszihologust keresek...

Gyermek pszihologust keresek miskolcon akár magánban is?

Figyelt kérdés
nem e tud ajánlani jó gyermek pszihologust Miskolcon. Akár magánrendelés is erdekel

2018. okt. 11. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel a TB alig finanszírozza az ilyesmit, ezért megfelelő szakembert leginkább csak magánban találsz.


De remélem nem a gyereket hibáztatod azért, mert esetleg ti nem olyan szuper szülők vagytok...

2018. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miért hibáztatnám.a gyermeket???? És ki mondta hogy nem.érdekel magán pszihologus?? Nem értelek ha nem tudsz segíteni neee írj hisz mit sem tudsz semmiről. Úgyhogy köszönöm válaszod de erre nen vagyok kíváncsi. Foglalkozz a saját élettedel. Én nevet elérhetőséget kértem. Nem a te hozzászolásod..... szép estét
2018. okt. 11. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel így reagáltál és így hisztizel, ezért bizonyára neked is pszichológus segítsége kéne. Egyébként pedig a problémás gyerekek gyakran problémás szülőktől szoktak lenni. És általában nem elegendő csupán csak a gyerekkel foglalkozni.


Azt nem is voltál képes értelmezni, hogy az első mondatommal csupán azt mondtam, hogy nem magán pszichológust nehezen lehet keríteni, aki a toppon is lenne.

2018. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre inkàbb nem reagálok.....
2018. okt. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!