Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kevés idő alatt nagyon sokat...

Golyoliba kérdése:

Kevés idő alatt nagyon sokat híztam . Lehet hogy van valami betegsegem?

Figyelt kérdés

augusztus végén 37 kg voltam(alacsony vagykk) .Szeptember elején megjött először.azóta nagyon sokat hiztam.Most oktober vége fele van és 47 kg vagyok.

Eddig az volt a bajom hogy sovány vagyok most meg az hogy nagyon sokat híztam.amíg nem jött meg nemtudtam hízni akárhogy próbálkoztam (nagyon sovány voltam).Anyukám mindig mondta hogy majd miután megjön fogok tudni hízni.De ennyire?Nem lehet hogy alulműködik a pajzsmirigyem?.Már csak azért is kérdem mert egy héten max 3szor végzem el a magydolgomat.Eddig nemis nagyon zavart de mist hogy ennyit hiztam.


2018. okt. 22. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen magas és hány éves vagy?
2018. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A korod és a magasságod nem mindegy. Hacsak nem vagy törpenövésű sehogy sem sok 47 kg, ez egészséges. 37 kg volt túlzottan kevés.
2018. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!