Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha normális étkek mellett...

Ha normális étkek mellett eszek chipset, csokit, fagyit, szendvicset akkor hízhatok? A pajzsmirigy betegségem miatt vizesedhetek, és attól is tűnhet úgy h híztam?

Figyelt kérdés
tudom nem nyom sokat a chips és nem eszek sok tésztát, meg sok húst, dem indent megeszek, csak mindenből normál mennyiségőt, néha a gyümölcsöt kvánom vagy zöldségeket, néha pizzát vagy egy jó levest, joghurt, chips, sajtos ropogós, csoki ezektől hízhatnék?
2011. jún. 5. 00:11
1 2
 1/13 Dr.Romanescu válasza:
Ha a cél nem a fogyás,akkor mértékkel mindenből ehetsz,más kérdés az,hogy a tápértéket kell nézni inkább.Mivel a menstruáció alatti vízvisszatartás miatt is lehet hízni 1-2 kilót is akár,természetesen igen,tűnhet úgy,sőt,elméletileg híztál is.Amúgy ezt pont úgy tudod elkerülni,hogy nem eszel chipset meg ilyeneket,mert az ilyesmiknek iszonyatosan magas a sótartalma,ez pedig hozzájárul ahhoz,hogy a szervezeted visszatartsa a vizet.Szóval amit én tudok ajánlani: sószegény életmód,sok folyadék,sok gyümölcs.
2011. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én hízni szeretnék, és szeretném megtartani a menzi előtti állapotomat, ilyenkor kerekebb feszesebb és nagyobb a mellem, akkor ehetek chipset :)
2011. jún. 5. 00:52
 3/13 A kérdező kommentje:
csak mani kell hozzá még hogy mindig tudjak chipsre pénzt szánni, meg rágcsálni valókra
2011. jún. 5. 00:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy hízni akarsz, de a chipsek tele vannak mindenféle szeméttel, amik nagyon nem tesznek jót a szervezetednek. Ha már chipset eszel, akkor kizárólag sósat, az nincs tele mindenféle ízfokozókkal. És inkább egyél étcsokit, az egészséges és hízlal. :) Meg fehérjéket, és izmosodj, mozogj. Ha mozogsz, éhesebb is leszel. Bár nekem lenne hízásra szükségem, de éppenséggel nem arra van... :D
2011. jún. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 5. 01:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha az alap napi kalóriaigényed fölött fogyasztasz,akkor hízol,ha alatta-kalóriadeficit-akkor fogysz,ha pont annyit,súlyt tartasz.

Ha hízni szeretnél,akkor izomban érdemes,nőknek is.Az izom ad formát.Szóval a felzsírosodásnak nem sok értelmét látom.

Kiszámolod a kalóriafelhasználásod.

[link]

Én nézel egy olyan étrendet,ami több nála kb 500kalóriával itt

[link]

Meg sportolj valamit.

2011. jún. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi


szal ha genetikailag azértk épes vagyok a hízásra, még ha vékony is vagyok, vagyis fleül fékonyabb alkat, alul izmosabb, azaz körte, akkor 5-10 kilót kéne híznom akár vízben vagy zsírban vagy izomban, h látszódjon felül is, arcomon, mellemen, karomon stb

talán arányosabb lesz a testem

ha pl hetente kétszer háromszor eszek 4-5 zacsi chipset, amin jó sok só van, plusz eszek hasáb krumplit, esetleg girosz tálat meg pizzát, ezek közül valamelyiket, vagy ezekhez hasonló értékű ételt, majdnem minden nap, mégha csak egy két alkalommal is pl pizzából egy fél tepsire valót, krumpli prószából 5-6 szeletet, palacsintából egymás után 4 et 5 öt, esetleg szendvicseket, lekváros kenyeret, édes italokat mint a cola akkor tuti tudok hamarl átványosan hízni?

2011. jún. 5. 03:34
 8/13 A kérdező kommentje:

a tejföl is hízlal ha sokat eszek belőle, esetleg a kefír is? mert imádom őket

és szeretnék hízni, a kefír az méregtelenítő is egyben nem?

2011. jún. 5. 03:34
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Reménytelen vagy.

Bánom,hogy linkeltem neked normális választ.

Jó zsírosodást és gyönyörű striákat kívánok!

2011. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel alulra hízol, ha csak eszel és eszel és zabálsz és zabálsz, nem fogsz felülre hízni, csak miután alul dupla akkora leszel, mint most. Mozogj, főleg biciklizz, ússz, ha teheted evezz, vagy kondizz, és egyél rendes kajákat. És fogadd meg a linket küldő válaszoló tanácsait.
2011. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!