Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet ennyire lágy a...

Miért lehet ennyire lágy a székletem?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és kb. egy éve észrevettem, hogy az esetek 95%-ában, mikor vécére megyek, a székletem minimálisan, de lágyabb, mint ahogyan azt korábban megszoktam. Alapvetően nem gondolnék semmiféle fertőzésre, de már egyre inkább idegesít, hogy amikor megtörlöm magamat, közel fél tekercs vécépapírt elhasználok, mert a végbélnyílásom körül rengeteg széklet marad, és 5 percen át folyamatosan törlöm magamat, mire úgy, ahogy elfogadhatónak tekintem a dolgot. Mi lehet ennek az oka? Mégiscsak aggódnom kéne valami betegség miatt? Egyre kínosabb és zavaró a helyzet, mert tudom, hogy legalább 10 percet kell eltöltenem a mosdóban, ha éppen érzem, hogy mennem kellene, de ha nem otthon vagyok, nem szívesen megyek el vécére máshol, mert nagyon gyakran a tenyerem is olyan lesz, és félek, hogy összekenem még a ruhámat is... :(

2018. okt. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
2018. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Első, én is ilyesmit akartam linkelni:).

Használj nedves wc-papírt. (ne törlőkendőt, mert azt nem szabad lehúzni a wc-n!)

2018. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdezőnek erre irányult volna a kérdése (hogy mivel törölje meg magát)... A megváltozott széklet oka érdekli szerintem...
2019. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tudom régi a kérdés de sajnos én is ilyen problémával küzdök ..voltam már mindenféle vizsgálaton vastagbéltükrözésn is..

Egy kis gyulladást találtak ,de a gyógyszerszedés sem segít meg az étrend változtatás sem.. neked kiderült hogy mi okozza és javult valamit?

2021. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem derült ki, egyetlen vizsgálat sem mutatott rá semmilyen problémára sem, és a probléma azóta is fennáll.
2021. júl. 5. 19:28
 6/6 anonim válasza:

Köszönöm a válaszod !

Sajnos nekem is és már Kezdek megbolondulni😪

Próbáltál te is étrendet változtatni?

2021. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!