Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj, ha évek óta lágy a...

Az baj, ha évek óta lágy a székletem?

Figyelt kérdés

Előre is elnézésd, hogy undorító leszek, de csak így tudom leírni...


Évek óta nem kakiltam hurkát. Általában olyan állagú, mint egy sűrűbb főzelék, esetleg darabos krumplipüré... Néha szilárdabb kupac, mint mondjuk egy kupac tatárbifsztek vagy darált hús. Évek óta ilyen, nincs amúgy semmi panaszom.

Könnyen, és gyorsan székelek, leülök, nyomok egyet és már kint is van. Naponta 1x, reggel.


Általában kevés rostot és fehérjét eszem, és sajnos túl sok szénhidrátot, meg zsírt, de amikor ez máshogyan volt diéta miatt, akkor sem volt más az állaga.


2017. nov. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene fordulni!Én pajzsmirigy működési zavarra hogy gondolok. De bármi lehet
2017. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne feltétlenül baj ?? Az élelmi rostok zöme is szénhidrát alapú. Ha nem következik be dehidrált állapot a normál napi élettevékenység során, akkor ez normálisnak vehető.
2017. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy ha változtatsz az étrendeden, lesz-e hurka kaki. Ha nincs puffadás és görcsök, talán nem olyan nagy a baj. Az orvost én is ajánlanám, de egy gasztroenterológiai kivizsgálás nem leányálom. :(

Nekem is ez volt a gondom, de én gyógyszert is szedek (MEFORAL), ami időnként meghajt, felpuffaszt. Egy ideje reggelenként kását eszem, és azóta nincs puffadás, se hasmenés, hanem reggeli hurka, maximum briós. :)

2017. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiedrült mi okozta? Nekem 4 napja van ez de én már most aggódom ettől..

Tegnap volt egy formáltabb székletem, de mára megint nem az igazi. Remélem fertőzés csak, de neked mi lett?

2020. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem derült ki semmi... De azóta szültem és amióta teherbe estem, teljesen normális. Lassan 1 éves a gyerekem, és ezzel teljesen elmúlt a probléma.
2020. jún. 12. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ejhaa az nagyon érdekes :D

De örülök neki akkor! Szerinted ha rövid ideig áll ez még csak fent, kell aggódjak? Vagy túltolom csak

2020. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!