Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itt a tél, és a sötét miatt...

Itt a tél, és a sötét miatt nehezen tudok korán kelni. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Mostanában igaz gyenge az akaraterőm, de amíg nem volt ilyen sötét reggel, nem volt nehéz korán felkelnem.


Most már elég nehéz, mert nyomasztó a sötétség, zavar, hogy lámpát kell kapcsolnom, hogy dolgozzak, stb.


Van valami trükkötök, amivel kipattantok reggel az ágyból, még ha sötét is van?


Nem kell munkába mennem, mert szabadúszó vagyok, így csak én tudom felelősségre vonni magamat, ha későn kezdek neki a munkának. Mostanában meg a picit gyengébb akaraterő miatt ugye elnézőbb vagyok magammal.


2018. okt. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

(i) A napkeltéhez igazodva csúsztathatod a munkakezdést, majd vele együtt a végzést.

(ii) Fogadj örökbe egy kutyát :-)

2018. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy sokkal produktívabb vagyok a nap elején, meg úgy egész nap, ha tudom, hogy ma korábban kezdtem a napot. Ellentétben pl. azzal, hogy ha később kelek és este 11 körül is dolgozni próbálnék.
2018. okt. 23. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Önfegyelmezett életvitel; korai vacsora, korai fekvés és elalvás. Optimális esetben már 11kor célszerű elaludni.

Legyenek bejáratott rutinjaid a nap folyamán és kialakul egy rendszer a szervezetedben.

2018. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kávé, és korán felkapcsolod hálószobádban a villanyt.
2018. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!