Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb, vagy kisebb cipőméret...

Nagyobb, vagy kisebb cipőméretet vegyek?

Figyelt kérdés
Már megvettem a 37-es cipőt, viszont nagyon gondolkozok, hogy kicserélem 36-ra, ugyanis kilépek belőle, hiába tömtem a talpát betéttel. Mivel széles a lábfejem, ezért a 37-es kényelmesebb volt, de nagyon zavar, hogy kitömve is kijárok belőle. Illetve még az orrát is kitömtem vattával. Másik megoldás, hogy vastagabb talpbetétet és sarokfogót veszek. Bizonytalan vagyok, ti mit tennétek ilyen esetben? Bár nagyon merev az egész cipő, a 36-ban alig bir mozogni a lábam. Vagy ha kicsit megpuhul a cipő, a 37-es is felveszi a lábam formáját,és a sarkammal mozog?
2018. okt. 28. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Így a leírásod alapján egyiket se. Válassz másik fazont! (Igen, általában a kisebb egy kicsit tágulHAT, de ez egyáltalán nem biztos, hogy tényleg megtörténik, egy cipő esetén meg az az elsődleges, hogy kényelmes legyen!)
2018. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyiket se, vennék másik cipőt.

Nekem is mindig ez a bajom a cipőkkel, a 38-as nagy, a 37-esben meg sok, ami elég vékony lábfejű nőkre gyártanak, nekem viszont szélesebb, így meg az szorítja, de általánosságban 37-es cipőket hordok. Egyébként valamennyit tágul a kisebb, viszont ha rossz a cipő anyaga, minősége, akkor viszont tönkremegy hamar a cipő.

Tehát én a helyedben addig válogatnék, még nem találnék egy olyat cipőt, ami pont jó. Nekem is pont ezért tart mindig sokáig a cipővásárlás.

2018. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked 36 és feles cipő kell, a kisebben fájni fog a lábad, feltöri, és a nagy, ami lejár, az meg vízhólyagot csinálhat, egyik sem jó.
2018. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentokat! Igen, ahogy mondod utolsó, 36,5-es a cipőjeim többsége, viszont ebből a cipőből van csak 36 és 37. Meg persze 37,5...
2018. okt. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!