Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett? A mai nap láttam...

Mi lehetett? A mai nap láttam egy férfit aki teljesen magán kívül volt. Olyan volt mintha be lenne nyugtatózva lement a mozgólépcsőn utána az aluljáróba tett egy kört felszállt a metróra a mellettem lévő sorban ült le.

Figyelt kérdés
Üres tekintet, lehajtotta a fejét,majdnem az előtte lévő ember ölébe rakta a fejét,ivott vizet utána összegörnyedt, a nadrág lecsúszva a feneke kint, elkezdett remegni, de a szeme nyitva volt. Utána felállt és elkezdett körbe körözni a rúdnál amibe megkapaszkodnak az emberek, közbe maga alá is csinált ka...Utána lefeküdt megint és utána leszállt. Ez kábítószer hatása vagy inkább mentális betegségre vall?

2018. okt. 29. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez valami olcsobb kabitoszer tipus. Akinek nem elerheto a dragabb szer az ilyenekkel mergezi magat. Hosszutavon pedig kinyirja. Ramegy az idegrendszerere maga az eletmod. Kialvatlansag, porgeti magat a semmire stb. Ha belegondolsz minden kabitoszernek megvan a karos oldala, meg a dragabbaknak is, csak azoknak hosszabb ido alatt alakul ki es nem olyan gyorsan. Ha a ragasztott vagy a permetezett fuvet szivod, biztos elobb taccsra tesz, mint a kokain, aminek tobb 10ezer forint grammja. Szoval ja, valoszinuleg kabitoszer. :)
2018. okt. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogyatékos/kábszis.
2018. okt. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez vmi szar drog. az ilyet videóra kéne venni aztán lejátszani neki mikor már józan. nem csinálná többet :D
2018. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok kezeletlen mentális beteg mászkál az utcákon. Én is láttam elmebetegeket: ordibálnak, a fallal beszélgetnek, azt se tudják hol vannak. Egy részük valószínűleg drogot is fogyaszt.
2018. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!