Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a speed okozza?

Lehetséges, hogy a speed okozza?

Figyelt kérdés
Barátnőim mostanában ezt szokták fogyasztani és egyszer-kétszer én is velük tartottam...viszont már nem merek semmit mert volt egy alkalom ami után elég furán éreztem magam és azóta is.Olvastam, hogy lehet tőle paranoiás az ember úgy érzem sokszor alig kapok levegőt, hogy alig bírom lenyelni a a kaját és stb....a kérdésem az lenne, hogy lehet ez attól a pár alkalomtól vagy ez csak rendszeres használat után alakulhat ki és valami más miatt van?

2018. okt. 30. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet ettől. A drogokkal az a baj, főleg a szintetikusakkal, hogy

1: nem tudod pontosan mit raktak bele, így a hatása sem kiszámítható

2: előhozhat szunnyadó egészségügyi problémákat, amik valószínűleg elő sem jöttek volna, ha nem élsz ilyen szerekkel pl. szívbetegség, skizofrénia, depresszió, pánikrohamok stb.


Az a legbiztosabb, ha mellőzöd a használatukat. Soha nem tudhatod mit hívsz ezzel elő.

2018. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már megvan a baj... így most azt mondod lehet ettől? És ha igen most mégis mihez tudok kezdeni?
2018. okt. 30. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom biztosra, hogy ettől van, de van rá esély 50-50% -ban. Mindenképp hagyj fel ezzel, próbálj meg egészségesen élni és hagyd a szervezeted tisztulni. Ha nagyon megvisel mentálisan akkor menj el pszichológushoz és mondd el neki mi történt veled. De szerintem nem lesz semmi baj, ha hagyod kitisztulni a szervezeted és nem folytatod tovább. Nem mellesleg, erre elég könnyen rá lehet kapni... hidd el, leszokni nehezebb. Láttam már speed függőket, elég hamar bekövetkezik náluk a testi lelki torzulás rendszeres használat mellett.
2018. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De amióta ez van azóta nem csináltam semmit ez már legalább egy hónapja volt és akkor sem olyan hihetetlen nagy mennyiségben ezért kérdezem mi lehet ez...
2018. okt. 30. 20:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Rendben, kérdező. Leírtam mindent, ami esetleg segítségedre lehet. Próbálj nem ráparázni.Írtam már, menj el ezzel pszichológushoz ha nagyon félsz. Ő tud segíteni, elmondja mit kell tenned. Sajnos én sem orvos, sem pszichológus nem vagyok, hogy így látatlanban többet tudjak írni. Csak láttam és tapasztaltam már ezt-azt...
2018. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szóval a pszichológus segít... és ő tuti tud valamit mondani? Válaszokat még szívesen fogadok.De amúgy ment a lájk.
2018. okt. 30. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen. Amiket írtál azok pánikrohamra hasonlító tünetek. Ez egy tipikus olyan dolog amivel lehet pszichológushoz fordulni és tudnak is megoldást találni rá. Jobbulást kívánok
2018. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Itt olvastam már ilyen problémáról az elmúlt években többet is. Előhozhat mentális betegségeket, pánikbetegséget. Mást nem tudsz tenni, mint hogy orvosi segítséget kérsz.
2018. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És mégis mit kellene mondanom az orvosnak?
2018. okt. 30. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha valaki tul sok speedet fogyaszt, akkor annak vannak ilyen tunetei. De te valoszinuleg panikbeteg vagy, aminek nen sok koze van a speedhez, amit 1 honapja fogyasztottal. Elmesz szepen az orvoshoz, elmondod a tuneteidet, a droghasznalatot nem is muszaj megemliteni. Valoszinuleg eloszor tudoszurore vagy kardiologiara iranyit, es ha ott semmit sem talalnak a pszichiater fog kezelni panikbetegseggel. Kapsz gyogyszert es jobban fogod erezni magad.
2018. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!