Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha szeretem alacsony...

Normális, ha szeretem alacsonyan a pulzusomat/vérnyomásomat?

Figyelt kérdés

4. osztályos vagyok

Ezt úgy értem, hogy ha mozogtam nagyon kicsit már úgy érzem kimelegedtem és jobb, ha a szobámban leülök és valami nyugodt dolgot csinálok. Akkor mindig jobban érzem magam. Csak akkor órákig a könyv vagy a gép előtt ülök és eszembe sem jut mozogni.


2018. nov. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszú távon a kevés mozgás az nem vezet jóra. Lehet , hogy nem vagy elég edzett és ezért jelentkezik már kis mozgásra is kimelegedés.Legalább is azoknál szokott így lenni. Úgyhogy hajrá kezdj el sportolni valamit, de fokozatosan.
2018. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallgass a testedre, hogy mit mond. Eléggé különbözőek vagyunk mi emberek.


Vagy próbálj ki más mozgás formákat. Mert a mozgás még a szellemi dolgokhoz is jó. Tanulás is jobban megy, ha végez valami mozgást az ember.

2018. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet az úszás pont jó lenne, mert az nem megeröltető.

Csak már 6 éves korom óta annyit jártam, akár volt kedvem akár nem, hogy meguntam.

Esetleg az evezést kipróbálhatom.

2018. nov. 3. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
gimis vagy?
2018. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 igen én is így vagyok. szeretek úszni de unom igazából. Az a baj, hogy ezek az vízbeni mp3 játszók elég bénák. az dobhatná fel szerintem, ha abból lenne tényleg jó. De lehet amiatt nem lehet ilyet, mert a víz zaj túl nagy. Szóval lehet mindenképp annyira hangosra kéne tenni, ami már túl sok a fülnek és akkor meg halláskárosodás lenne.


De a lényeg amúgy olyasmi, mint az ilyen fantasy meg szerepjátékos filmekben. Hogy vannak különböző fajok, és classok. Egy ork nem olyan testalkatú mint egy elf. A tolvaj vagy a varázsló sem olyan, mint a harcos. Szóval ezeket figyelembe kell venni, amikor a sporttal való viszonyodat kialakítod. Miből, mennyit, mi az ami neked még öröm meg használ és mi az ami már túlterhel.


De az tényleg tény, hogy idegsejtek is képződnek az agyban sport közben, ami meg tanuláshoz jó.


Lehet valami ilyen torna félét. Fegyenc edzés féle dolgot is megpróbálhatnál. fekvőtámaszok stb De mondjuk ez se hiper izgalmas.

2018. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!