Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamilyen ötletetek vagy...

GabrielG32 kérdése:

Van valamilyen ötletetek vagy házi praktikátok azzal kapcsolatban hogy hogyan lehetne a vércukor szintet alacsonyan tartani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem fahéjporral. Nézz utána.


Nekem jó, kb. negyed kiskanálnyit teszek naponta ebbe-abba. Organic-bio ceylonit rendeltem onnan. Majdnem egy évig elég egy kb literes tartónyi.


Vigyázni kell a minőségre, és az országra, hogy honnan származik.

Mert a kínai és környékiekben túl sok a -véralvadásgátló- coumadin, ami ugyan nem lenne baj, de nem tudni mennyi pontosan, úgyhogy abból csak csipetnyiket biztonságos használni, vagy annyit sem, ha valaki aszpirint szed.


A ceyloni -srilankai- a valódi fahéj, abból nyugodtan ehet valaki kiskanálnyit is, de negyed-fél untig elég, és nem olyan olcsó.


Persze azért gondolom, nem használ úgy is, ha valaki nem figyeli, hogy mit eszik különben.

2015. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!