Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta egy mult. Vitamin...

Naponta egy mult. Vitamin pezsgótablettát, és egy TuttuVit nevezetű mult. Vit. Tablettát szedek. :D Nem túl sok ez?

Figyelt kérdés
plusz még c-vit tablettát is eszek, de azt nem mindig, lehet hogy elhagyom. 15/L vagyok. nem baj, hogy ennyit eszek? vagyis, ha C vitamin tablettát ne is nézzük, azt régebben szettem. :D
2010. jún. 25. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
ő Bocsi, TuttiVit. :D
2010. jún. 25. 13:33
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem így alkalmazd: egyik nap pezsgőtabletta, másik nap tabletta =D
2010. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egy teljesen hétköznapi multivitamin, ami a legolcsóbb, teljesen megteszi a kívánt hatást!!! Nincs különbség a multivitaminok minősége között, csak a g/ml között. Azaz valamelyikbe több vas kerül, mint mondjuk magnézium, a másikban meg kevesebb, de másban több.

Ezért is jó a teljesen hétköznapi mulivitamin.

Ha szedsz hozzá C vitamint, max 500mgos legyen, mert megterheli a vesédet!

2010. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vitaminok helyett inkább egyél vitaminokban gazdag gyümölcsöt, zöldséget. Nem mesterséges, hanem természetes vitaminok kellenek egy 15 éves szervezetnek.
2010. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkienek.(:

Nagyon sok vitaminban gazdag gyümölcsöt eszek, csak az a baj, hogy a rovos mondta, hgy szedjek vitamint, mert eléggé beteges vagyok.:D és olvastam a pezsgőtabletta hátoldalán, hogy napi egy, és ne haladja meg a napi ajánlott bevitelt, de másikon pl az van, hogy napi 2-3 is fogyasztható, szóval megkeveredtem.(:

Köszi még1x.=)

2010. júl. 17. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

különbség van vízben, és zsírban oldódó vitaminok között!

Tehát nem mindegy, miből mennyit szedsz be!

A vesédet teszed tönkre, ha több vízben oldódó vitamint szedsz be, (persze hosszú időnek kell eltelnie)!

2010. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!